Aktualności - ogłoszenia
Warsztat " Trudne zachowania dzieci"- podziękowania
poniedziałek, 19 lutego 2018 18:40

Serdecznie dziękujemy psycholog, Pani Marcie Krzeszowskiej za poprowadzenie wspaniałych, wartościowych i niezwykle ciekawych warsztatów poświęconych trudnym zachowaniom dzieci.

Szkolenie dla rodziców i nauczycieli odbyło się 15.02.2018 r. o godz. 17.00 w naszym przedszkolu. Na szkoleniu zostały poruszone ciekawe tematy dotyczące rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym oraz jakie problemy w tym okresie mogą występować, i jak sobie z nimi poradzić jeśli wszystko co do tej pory robiliśmy już zawodzi.

Bardzo mocno chciałybyśmy podziękować rodzicom za zaangażowanie (dociekliwe pytania i problemy) oraz dużą frekwencję na spotkaniu. Mamy nadzieję że wyniesione wiadomości będziecie Państwo umieli zastosować w praktyce. Życzymy sukcesów w rozwiązywaniu problemów oraz wychowaniu małych Stokrotek :).

Dyrektor Przedszkola

Małgorzata Czarnecka - Jaśkiewicz

Nauczycielki Przedszkola

Zebrania podsumowujących I półrocze
poniedziałek, 19 lutego 2018 17:51

Drodzy Rodzice

Zapraszamy na zebrania podsumowujące I semestr roku szkolnego 2017/2018. Szczegółowe  informacje znajdują się w zakładce "ogłoszenia" w poszczególnych grupach

Dobre praktyki
niedziela, 18 lutego 2018 15:28

Drodzy Rodzice

W zakładce " Kącik dla rodziców" prezentujemy Państwu propozycje ćwiczeń i zabaw muzykoterapeutycznych oraz zestawienie literatury z zakresu bajkoterapii, mających na celu wspieranie dzieci z problemami społecznymi i emocjonalnymi. Zachęcamy także do zapoznania się z materiałem dotyczącym kształtowania pojęć matematycznych dzieci w wieku przedszkolnym.

Trudne zachowania dzieci
poniedziałek, 29 stycznia 2018 18:15

Drodzy Rodzice - zmiana terminu szkolenia

Serdecznie zapraszamy na szkolenie poświęcone trudnym zachowaniom dzieci. Czym są?, jak sobie z nimi radzić?. Spotkanie poprowadzi psycholog Pani Marta Krzeszowska. Szkolenie odbędzie się 15.02.2018 r. o godz. 17.00 w naszym przedszkolu

Zajęcia dodatkowe z j. angielskiego
wtorek, 23 stycznia 2018 12:09

Dyrekcja Przedszkola Publicznego Nr 4 informuje, że na terenie placówki od 1 stycznia 2018 roku są realizowane dodatkowe zajęcia z języka angielskiego. Zajęcia te są finansowane przez naszą gminę z budżetu obywatelskiego dla obszaru 12. W/w zadanie jest zgodne z projektem „Z językiem angielskim na co dzień w przedszkolu” dla dzieci uczęszczających w roku szkolnym 2017/2018 do Przedszkola Publicznego Nr 4 „Stokrotka” ul. Grodziska 15, Błonie. Zajęcia językowe prowadzi szkoła językowa Perfect Edu English Agnieszka Jaśniak ul Bieniewicka 135 nip 1181566791. Harmonogram zajęć dostępny w grupach u wychowawców oraz na tablicy ogłoszeniowej w placówce. Udział dziecka w zajęciach jest możliwy na podstawie wyrażenia pisemnej zgody rodzica/opiekuna. Zgody na udział w zajęciach należy złożyć u nauczyciela w grupie przedszkolnej.

Warning: Illegal string offset 'active' in /templates/rhuk_milkyway/html/pagination.php on line 90

Warning: Illegal string offset 'active' in /templates/rhuk_milkyway/html/pagination.php on line 96

«pierwszapoprzednia12345678następnaostatnia»