Pasowanie na przedszkolaka
środa, 18 października 2017 20:26

13 października 2017 r. odbyła się w naszym przedszkolu pierwsza ważna uroczystość dla dzieci najmłodszych- Pasowanie na Przedszkolaka. Podczas uroczystości dzieci z grup: „Biedronki”., „Jeżyki” i „Żabki” swoim zachowaniem potwierdziły, że dobrze się czują w przedszkolu. Zaprezentowały piosenki i tańce, których nauczyły się do tej pory. Odświętny strój każdego przedszkolaka podkreślał doniosłość wydarzenia. Starszaki z grupy „Pszczółki” dzielnie oklaskiwały występy najmłodszych kolegów i koleżanek. Same również przygotowały występ witający w „gronie przedszkolaków”. Po złożeniu przysięgi przedszkolaka, pani Dyrektor z pomocą zaczarowanego ołówka dokonała aktu uroczystego pasowania. Na pamiątkę tej wyjątkowej uroczystości każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz drobny upominek. Był to dzień pełen radosnych chwil, uśmiechu i pięknych wrażeń.