Zostań aniołem dla dziecka w szpitalu
czwartek, 06 października 2016 18:36

Kochane Przedszkolaki, Kochani Rodzice

Nasze przedszkole przystępuje do akcji "Zostań aniołem dla dziecka w szpitalu"

Udział w akcji polega na napisaniu wspólnie z dzieckiem kartki dla chorego dziecka z oddziału onkologii z życzeniami zdrowia. Warto spróbować wesprzeć dziecko, nawet duchowo. Można zrobić karteczki, lub napisać na kupionych laurkach, kilka słów dla dziecka, przebywającego na oddziale onkologii. Dzieci tam leczą się przez wielu lat. Można i warto napisać życzenia zdrowia i kilka słów o sobie. Można zostać takim Aniołem Stróżem dla dziecka, zostawić swój tel, lub e-mail. Może Dziecko odezwie się, może będzie chciał/chciała pogadać, lub coś napisać? Dziecko będzie losowało takie kartki, więc od razu trzeba zaznaczyć do kogo jest adresowana dla dziewczynki, czy chłopaka, żeby każde dziecko mogło wylosować swojego "Anioła". A "Anioł" jest zobowiązany do modlitwy za to dziecko i kontakt w razie potrzeby z dzieckiem.

Kartki można wysyłać na adres 20-418 Lublin, ul. Nowy Świat 30a/6 lub przynieść do przedszkola.