Grupa V "Motylki"

Motylki to grupa dzieci 5 i 6 letnich


„Motylki, motylki nie tracą ani chwilki…” - taka właśnie jest nasza wesoła  gromadka. W naszej „motylkowej” gromadce jest zawsze wesoło i ciągle się coś dzieje. Razem z naszymi paniami: Iwonką, Kamilką i Anetką - uczymy się nowych rzeczy, przypominamy, to co już wiemy i odkrywamy, to co nieznane. Jesteśmy bardzo zajęci zabawą, pracą, tańcem, lubimy biegać, skakać, malować, rysować i śpiewać. Ciekawi nas wszystko, co dzieje się wokół. W przedszkolu uczymy się jak być dobrymi kolegami, nawiązujemy znajomości, przyjaźnie, uczymy się współpracować w grupie. Jesteśmy bardzo ruchliwe, żywiołowe, aktywne, spontaniczne, chętne do pracy, otwarte na innych, ciekawe wszystkiego, co nas otacza.


Witajcie !

Do naszej grupy uczęszcza 10 dziewczynek i10 chłopców. Nasze pszczółki są bardzo dynamiczne i spontaniczne w swoich działaniach , ale również chętne do podejmowania prac użytkowych na rzecz innych. U naszych pięciolatków rozkwita wyobraźnia, fantazja oraz mowa i myślenie. Pszczółki pięknie malują, rysują i bawią się razem. Grupa Pszczółki jest prowadzona przez ,,mamy- pszczoły’’ panią Jolę i panią Iwonę.